Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İnsan Bilim
 YöntemBilim Forumu | İnsan Bilim | İnsan Bilim
Mesaj icon Konu: YENI INSAN MODELİ 2019 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2554

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: YENI INSAN MODELİ 2019
    Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2019 Saat 16:00
YENI INSAN MODELI 2019

YIM2019 dizini içindeki dosyalar.

20190113_155711_YIM2019.rar
Aslında bu tabloyu bundan önceki on tablo ile web sayfamda sunup sonra İNSANBİLİM yapan Mustafa Buğuçam sayfamda yayımlamam gerekir.. YIM 2019 (Yeni İnsan Modelim) adını verdiğim bu sunumu YBA in bir örneği olarak burada paylaştım. Kuramlar ve Kurumlar yatayı ile Koşullar ve Kurallar ekseni ilk kez bu tabloda ördüm.. ve ÖRME ile GÖRÜŞ'ü ERİM il TUTUM'u ilk defa çalışmada ayırdım. İNSAN gerçekten çok yanlı yaratılan ve pek yönlü evrilen kompleks bir var oluş.. birey olarak, toplum olarak, ulus olarak.. yerel olarak, uygarlık olarak büyük bir İNSANLIK MODELİ çiziyoruz.. bu var oluş ancak YBA dilinin çok yanlı ve yönlü hızlı anlam sürücüsü ve kolay anlatım aygıtı ile hep birlikte daha sağlam ve sağlıklı inşa edilecek.. İnşaallah.

Yanlış dosya yapıştırmışım.. özür dilerim.. ancak düz yazımda bahsettiğim kuramlar ve kurumlar YATAYA ile koşullar ve kurallar DİKEYİ önceki tabloda görünmediği halde beğenenlerden üç kişi de görmemiş ve sormamış.. hani arkadaş bu söylediğin tabloda yok.. neden çünkü tabloya bakmıyor.. peki niçin bakmıyor.. çünkü insan iki nesne bilir onu da karıştırır.. oysa tablo yirmiden fazla sözcük var.. nasıl baksın ve görsün ki.. bir de üstelik YBA analiz dilini bilmiyor ki.. işte Yahya Güven kardeşim.. Reşat Çamurlu kardeşim durum bu.. peki bu karmaşık tabloya bakmak kolay değil ve fakat bunları versiyon sırasıyla İnşaallah yayımlayacağım.. 65 dosya bulunan dosyaları versiyon sırasıyla izleyecek.. imgeleyecek.. irdeleyecek.. inceleyecek mi.. burada her bir tablo için adeta bir yılımı vermişken.. insanlar onu bir dakika içinde anlayabilecek mi ? Hayır ! Amma insanlar her bir tablo için bir dakkasını ayırıp bir saat içinde bu tabloları incelemek için vaktini ayırsalar.. elbette bu TELEFONLA olmaz.. bilgisayarlarına indirip oradaki WORD dosyaları teker teker görmeleri gerekir.. yani face de geyik muhabbeti için değil de ÖĞRENMEK için harcalar inanın iki ay içinde bilemedin iki sene için de YBA dilini öğrenilerler.. fakat bunu yapacak kadar deli mi insanlar.. bir kişinin dilini öğrenmek için iki sene vereceğime İNGİLİZCE veya ARAPÇA için iki senemi veririm.. hiç olmazsa dünyada işimi ve maaşımı ikiye katlarım diyeceklerdir.. bu yüzden YBA asla talip çıkmadı.. çıkmayacak.. ancak DEĞERİNİ bilenler biliyor..web sayfama bakarsanız izlenme ve okunma oranı milyarları bulur.. çünkü web böcekleri onları tarıyorlar ve onları taratan yukarıdaki dünyanın efendileri bunu biliyor.. konunun insan olduğunu biliyor ve onlar zaten ÇIKAR sağlayan her şeyin peşinde koşan zavallı kölelerdir ve bağımlı krallardır.. tüm dünyada onlara kölelik yapar şu fakirin bir dirhem bile YARDIM VE YATIRIM yapmaz.. kendineDÜNYA ve AHİRETTE bir gelecek sağlayacak defineden yoksun kalır.. birde üstelik YÖNTEMBİLİMSEL ANALİZİN değerini bildiğini söyleyen sizin gibi çok arkadaşlarımda var.. ve sonuçta başarı pek çok koşulları olan , proje, parti, para ve pazar isteyen bir iştir.. bizde PROJE var.. lakin PARTİ VE EKİP ve özellikle bir PARTNER yok.. bir de mülkün sahibi ALLAH.. biz işimize yapar O'nun işine karışmayız.. bir de ara sıra böyle YAKINMALAR yapmasak.. Bilgi, sevgi, saygı ve sağlıcakla kalınız. 13.01.2019 16.00

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide