Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Din
 YöntemBilim Forumu | Diğer | Din
Mesaj icon Konu: ada Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2611

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: ada
    Gönderim Zamanı: 28-Eylül-2021 Saat 02:29

aslında bu tabloyu dikkatle izlediğinde tüm sorunlarını çözebilirsin.. eğer çözemiyorsan ekli rar dosyasındaki 40 dosyayı yani tabloyu versiyon sırasıyla imgelediğinde ve irdelediğinden çözme olasılığın daha da artar..

20210928_022121_ADA.rar

Peki tüm bunları ben ördüm.. kendi TÜM sorunlarını SEN çözebiliyor mu sun ? diye sorabilirsiniz..

Gayet rahat HAYIR diyebilirim.. ancak bilmek başka yapmak başka.. hele sevmek ve istemek daha başka.. eğer sorunların temeli olan alışkanlık ve alışkınlıkları öyle hemen çözmek kolay olsaydı dünya güllük ve gülüstanlık olurdu.. amma unutmayın ki günlerde bile DİKEN var.

Çünkü sorunlar ve dikenler ve zorluklar bizi geliştirir.

Öyle ise bu tablolar size başka bir şey gösterecek.

Eğer bunu görürseniz.. beni arayacaksınız.. buradan tüymemişsem de bulacaksınız.. fakat bulsanız bile sorunun aramak ve kavuşmak değil.. buyruklara KUL ve bilgilere OL bulunmaktır.

Büyük bir olasılıkla dediklerimizi anlamamışsınızdır.. anlatmakta kolay değil.. eğer anlama ve anlatmanın ZOR olduğunu ANLADIĞINIZDA zaten konu bitmiş ve zorun kalmamıştır.

Hasılı.. yeni bir başlangıç ve yine bir girişim yapmak için bu dosyada ve tabloda tanımlanan ADA'nın nereden gelip nereye gittiği yolunda bir çalışmayı Allah'dan geldik O'na gidiyoruz diye LAFLA bitirmeden çalışmayla ve çabayla.. sabırla ve azimle.. işlemle ve eylemle.. işletimle ve etkinlikle gerçekleşebileceğini ve bunun da sizden hayatta zorluklara ve güçlüklere katlanmanızı istediğini anlamaktır.

Bilgi, saygı, sevgi ve sağlıcakla kalınız

Mustafa BUĞUÇAM namı diğer Osmanziya ve de Dinnur YAŞAR.

28.09.2021 ÜÇYOL-İZMİR

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03