Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Yöntembilim
 YöntemBilim Forumu | Yöntem Bilim | Yöntembilim
Mesaj icon Konu: yalın ve sade Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2730

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: yalın ve sade
    Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-2016 Saat 07:41
dünya çok karmaşık.. çok kompleks.. çok mürekkeb.. bazıları bunu karışık hale getirdiği gibi bazıları da karmakarışık hale getirebilir.. ancak önemli olan bizim onunla BARIŞIK bir halde bulunmamızdır. Çünkü karşımızda ARMA var.. ARMADA var.. aramadan duramama var..

her ne kadar biz koca TÜRKİYE yarım adasında bulunuyor olsakta doğunun ve batının birbiriyle giriştiği bir kavşak.. geçmiş ve geleceğin iç içe kesistiği bir kuşakta bulunuyoruz.. zihnimiz asyanın ve avrupanın kadim ve ahir kültürlerinden süzülen terimlerle meşbu bir ambar ve membran ve kavrmlarla işgal edilmiş bir depo ve repo.. yeni bin yıla açılmaya çalışıyor..

bu fakir ve hakir de yılmadan demir bir YILMAZ DEMİR olmaya çalışıyor.. EMİR nereden geliyor bilmiyorum habire bir YÜPERMAN olma yolunda ilerliyorum yani "Y" yol.. yüz.. yön ve yan keyfini yaşıyorum..

iki noktaya ilişkin iki günlük hasılatım aşağıdaki linkte:

20160502_073826_XY.rar

Ömrü varsa bir yıl sonra devlet kamusunda ölecek ve toplum tamusuna dirilecek olan Osmanziya kısaca OZ, X ve Y içeren focus.. odak.. ozak anlamına gelir.. yani nokta-i mihrakiye.. yanan nokta.. sanırım bu ŞEYTAN'ın simgesi düaliteyi gösteriyor.. bazıları bunu analitik düzle kodlarını TANRI simgesi olarak bilir.. yanlış.. bu durumda yöntembilimsel analiz bizim düşmanımızdır.. düşmanımızı yenmek için bu İKİ NOKTA'yı tanımak gerekiyor. Düşmanını tanımayan onu yenemez.

Hadi kolay gelsin...

Düzenleyen osmanziya - 02-Mayıs-2016 Saat 07:59
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma