Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İnsan Bilim
 YöntemBilim Forumu | İnsan Bilim | İnsan Bilim
Mesaj icon Konu: guc uctur.. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2636

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: guc uctur..
    Gönderim Zamanı: 06-Mart-2017 Saat 19:28
Başlığı GÜÇ üçtür mü anlarsınız.. GÜÇ üç tur mu anlarsınız ne anlarsanız anlayında bak.. bu adam üçlükten bahsediyor garanti teslisi kabul eden bir hristiyandır demeyin.. çünkü artık hristiyanlar ve yahudiler öldü.. isalar ve musalar var.. garanti.. benim dörtlüleri mi de haça benzetenler çıkmıştır.. ne yaparsın halk çocuktur.. her sakalı babası her üçlüyü ya da dörtlüyü hristiyana benzetme hikayelerine inanır.. çünkü halk öyküyü sever.. aydında oyunu sever.. ve bu yüzden bazıları da bazıların oyununa gelir.

Ancak gelmeyenler de vardır.. ben de onlar için yazıyorum ki

işte buradalar..

20170306_192809_DINNUR.rar

bu yazdımlarım bir GERÇEK değil bir tür oyundur.. benim oyun kuruculardan farkım.. kurduklarımın gerçek değil bir öykü ve oyun olduğunu söylüyorum.. bu gün iki oyun oynarak iki tablo yaptım. Bu tablo daki örgü ve kurguma bir inceleyen.. ilgilenirseniz eleştirin.. ilgilenmezseniz.. sadece düz yazıları okuyun ve eleştiri ve tartışmaları da ihmal etmeyin.. ve böylece düşünme ve düşünce kapısını aralayınız...

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide