Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İnsan Bilim
 YöntemBilim Forumu | İnsan Bilim | İnsan Bilim
Mesaj icon Konu: YAZGI Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2554

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: YAZGI
    Gönderim Zamanı: 14-Şubat-2020 Saat 14:23
KADER
YAZGI
FATE ya da DESTINY

20200214_142518_YAZGI.rar

YAZGI dizini içindeki dosyalar

Bu sözcük hem dini hem dünyayı hem de insanı ilgilendiriyor fakat onu İNSANBİLİM içine yerleştirdim.

Yazgı sözcüğünü seviyorum kaza (yargı) sözcüğünün simetri olarak.. bir zamanlar gerek teorik gerek pratik kader sorunu üzerinde çok dururdum.. bunu gençliğime verin.

Kaderin cilvesi olarak beş yıllık arkadaşlığımın ve dokuz yıllık face yaşamımın sonucun YBA talibi bir arkadaşımla çalışmalara başladık.. Bu çalışmalarda beş altı tablodan sonra alışkanlığıma ve öğreniciliğime ve tutkuma mani olamayarak tabloları 10 ya da 20 versiyona kadar götürüveriyorum tek başına.. sonra bu dosyalarımı da ona gönderiyorum.

Bu dosyalar tek başına adım adım izleyerek.. imgeleyerek ve irdeleyerek kendisinin açmasını istiyorum.

Eğer sizde KADER konusuna bir gençlik olarak meraklı iseniz.. bu demektir yaşlıların çoğu bir parça ferasetli ve dirayetli ve basiretle ise kader mevzuunu yaşayarak öğrenmiştir. Onların buna fazla bir gereksinimi yok.. ancak sözlerini çoğaltmak isteyenler boş vakitlerinde bu konu ile ilgilenirler.

İşte bu dosyalar da tam onlara göre...

Bilgi, sevgi, saygı ve sağlıcakla kalınız
14.02.2020   SEVGİLİLER GÜNÜ..   İZMİR....

OSMANZIYA

not: Dizin içeresinde bir de kaderden bir hediye olarak YOL dosyası da bulunuyor.. dünde YOL üzerine bayağı bir dosya yükledik.. yolu açık ve seçik olarak gördük ve gösterdik..

Düzenleyen osmanziya - 14-Şubat-2020 Saat 14:27
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03