Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Din
 YöntemBilim Forumu | Diğer | Din  
Mesaj icon Konu: KELEKLER Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2700

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: KELEKLER
    Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2024 Saat 06:59

Esrar-i ŞERIAT bulunuyorsa ENE'nin seyr-i suluk-u ZÜMRE denilen bir Imam-i MÜBÎN dahi olmalıdır. Tesbihin tanelerini toplayam IMAMET yani buyuk baş gibi.

Envar-i ŞERAIT bulunuyorsa   ZERRE'nin sırr-ı seyr-i HUCRE denilen bir Kitab-ı MUBİN'i bulunmalidir. Bilgisayarin donanimini toplayan KITABET yani yazilim gibi.

Esrar-ı Şeriat ile Envar-ı Şeraitin ne olduğu bu güne kadar pek çok paylaşımımda tek tek yazdım.. anlattım.. bir bir çizdim, tabloladım.

Biz bunları kalem ve kelam ile kiraat ve kitabet dortlusu ile mal ve mel ile emel ve amel rubunda topladik.. bana şeraitin ELEMLERI verilmedi.. şeriatın KELEKLERI verildi.. dâhilerin ve delilerin Felekleriyle meşgul olmadigimiz gibi nebilerin ve velilerin melekleriyle de ilgilenmedik.

Ah felek ADİL felek.. kimine kavuk takar kimine kelek yedirir dedik delilerin ve velilerin arasina girdik.. kiminiz deli gorebilirsiniz kiminiz veli.. ben kendimi veli de gormem deli de bilmem. Ancak nebiler ve veliler ile deliler ve dahileri TEVHID etmeye azm ü cezm ü kasd ettim ve yolda cahdan kaçarak hacc eyledim.

Ancak ne kadar tahsilsiz deli ve tahsilli veli varsa işte tablolarim ve sözlerim.. anladiklarini eleştirsin.. anlamadiklarini sorsun.. canli oğrenmenin ve diri düşunmenin arayis ve kurtuluşu YAŞAMANIN başka yolu yoktur.

Saygilarimla.. sağlicakla kaliniz.

Dinnur YAŞAR adina Osmanziya 09.05.2024 06:37 üçyol izmir.

Yukarıdaki yazı.. yüklenen tablolar.. hepsi YBA in reklam ve propagandası idi.. siz onlar es geçin ve boş verin.. burada MEYVE ve TYPE dizinindeki tabloları versiyon sırasıyla inceleyin ve izleyin.. imgeleyin ve irdeleyin daha çok size yararlı ve verimli olacaktır.

20240509_070535_MEYVETYPE.zip

Düzenleyen osmanziya - 09-Mayıs-2024 Saat 07:06
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma