Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Din
 YöntemBilim Forumu | Diğer | Din  
Mesaj icon Konu: ilişkiler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2716

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: ilişkiler
    Gönderim Zamanı: Bugün Saat 13:06
2008 14 üzerine iki sene eklersen 16 sene olur.. web sayfamda bu gün dedim ki: "Şu sıralar Robert Sapolksky'nin en iyi ve en kötü haliyle insan biolojisi DAVRANIŞ kitabını okuyorum. bilgilenmelerini ve kendi bilgilerimi bu tablo ile paylaşıyorum.. bilgi neden paylaşılır bir kendini göstermek için iki başkasının görmesi için.. Başkasının görmesi de iki amaç için paylaşılır anlaşıldığında eleştiri almak ve anlaşılmadığında soru elde etmek için.. eleştiri ve soruyu aynı heyecanla bekliyorum.. çünkü bilgilerimiz ancak böylelikle değiştirilir.. düzeltilir.. genişletilir ve geliştirilir. Osmanziya" https://www.yontembilim.com/forum/forum_posts.asp?TID=2326 bu on altı sene gibi şimde de 73 yaşında.. aynı coşkuyla bekliyorum.. YBA için talebe değil tâlib aradığımı ben anlatamadığım gibi muhatablarım ve arkaaşlarımda öğrenici değil öğrenci beklediğimi anlayamadılar.. reklam ve progagana için kullanıdığım bilgilerin satıcısı olmadığımı gösteremediğim gibi arkadaşalarım da YBA öğrenmek.. kullanmak.. yararlanmak ve böylece bu tekniği ve yöntemi ve dili edinmek için bilgi ve birikimli olmanın gerekmediğini göremediler. YBA benim kişisel yeteneğim ve bireysel becerim sanıyorlar. Oysa böyle olsaydı ben çok YBA bilgi teknoloji haline getirmiş ve okulunu da kurmuş.. Örneğin Değerli Ziya SELUÇUK gibi.. aygıtımın satışından hem para hem onur kazanabilirdim. Ancak böyle bir başarının çocuklarım ve her genç için hala olası olduğunu biliyorum. Ne yazık ki bu davada PARTNER'im olmadı.. ikinci el olmayınca sesi çıkmadı.. ses çıkmayınca EDİTÖR ve WEBMASTER'in bulunmadı.. benimle birlikte bu üç olmayın beşinci MENECER'in çıkmadı.. yapabildiğim sadece K ve P projesi çağrımı üç beş yılda bir yenilemek.. ve bunun gibi yakınmaları yinelemek.. ve sözümüz: Görelim Mevla NEYLER neylerse GÜZEL eyler. Osmanziya 23.05.2024 14:24 üçyol izmir.

Buraya yüklediğim dizinin altı dizinleri olan ILISKILER ve KARISMA dizininde yirmiden fazla tablo bulunur.. bunları telefona değil bilgisiyarınıza izleme ve incelemeye vaktiniz bulunduysa .. bu dosyaları versiyon sırasıyla imgelemeye ve irdelemeye merakınız olduysa.. size temin ederim.. tabloları yalından karmaşığa doğru tahayyül çemberinize ve tevehhüm kaleminize alırsanız.. ANLAŞILMAZ ve ANLAMAM ön yargısını yıkabildiyseniz tablolar size açılmaya başlayacaktır.. İnşaallah.

İşte o zaman anladıklarını eleştirmeye.. anlamadıklarınız sormaya başlayacaksınız. Saygılarımla..sağlıcakla kalınız.

Bu dosya HAKİKAT'ı göstermiş.. hakikat SOYUT bulunduğundan armut gibi kendini göstermez.. siz onun MUT'u kaldırıp AR ve harf haline getirdiğiniz gerçeğin göstergelerine ve görüngülerine yani işaret ve delaletlerine de muttali olcaksınız ve bu arada eğer bilmiyorsanız beş altı kelime daha öğrenmiş olacaksınız...

Düzenleyen osmanziya - Bugün Saat 14:48
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03